Samolepící panely

Samolepicí dekorativní pásy

Moderní samolepicí pás do Vašeho bytu na míru k oživení Vašich zdí

V naší nabídce najdete i novinku na našem trhu, samolepicí dekorativní panely do každého interiéru. Z naší nabídky si vybere opravdu kazdý, protože v nabídce máme nejen vinylové, ale i celobarevné tištěné pásy v mnoha různých motivech a barvách. Najdet...

Samolepicí dekorativní pásy

Moderní samolepicí pás do Vašeho bytu na míru k oživení Vašich zdí

V naší nabídce najdete i novinku na našem trhu, samolepicí dekorativní panely do každého interiéru. Z naší nabídky si vybere opravdu kazdý, protože v nabídce máme nejen vinylové, ale i celobarevné tištěné pásy v mnoha různých motivech a barvách. Najdete zde např. motivy květin, abstraktní tvary, panely hýřící barvami i jednoduché, strohé panely v tlumenějších a jemnějších barvách. Samozřejmostí pro nás je úprava barev a rozměrů na míru našim zákazníkům.

Výroba a návrhy samolepek na zeď na míru

Každou samolepicí dekoraci včetně dekorativních panelů dokážeme upravit na míru zákazníkovi. Změníme rozměry, sladíme barvy s Vaším interiérem, přizpůsobíme Váš výběr, zašleme virtuální náhled. To je jen zlomek toho, co poskytujeme našim zákazníkům. Tedy žádne předem připravené dekorace, které si koupíte a následně doma zjistíte, že se Vám vlastně nehodí. Navíc, co se týče barevných panelů, tiskneme na kvalitní materiály profi tiskem na dvanáctibarevné tiskárně Canon, takže o kvalitu se bát nemusíte. Více se také dočtete v sekci materiály.

Přejeme příjemný nákup - BestStickers.cz

Zobrazit

Samolepící panely Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek