Halloween

Samolepky na zeď - halloween

Strašidla, čarodějnice na koštěti i dýně - to vše patří k halloweenu

Halloween je tradičně hlavně svátkem dětí a aby si ho děti užily, je třeba vytvořit tu správnou atmosféru. K halloweenu již tradičně patří vyřezávané dýně, čarodějnice na koštěti i bez, duchové a strašidelné domy, netopýři a spousta dalších symbolů....

Samolepky na zeď - halloween

Strašidla, čarodějnice na koštěti i dýně - to vše patří k halloweenu

Halloween je tradičně hlavně svátkem dětí a aby si ho děti užily, je třeba vytvořit tu správnou atmosféru. K halloweenu již tradičně patří vyřezávané dýně, čarodějnice na koštěti i bez, duchové a strašidelné domy, netopýři a spousta dalších symbolů. My máme pro vás všechny v podobě samolepek na zeď, které ale můžete nalepit třeba i na okno nebo dveře a přivítat tak kolemjdoucí. Nejoblíbenější barvou halloweenských samolepicích dekorací je tradičně černá nebo bílá. My Vám ale můžeme nabídnout spoustu dalších odstínů včetně mléčné fólie. Celý náš vzorník si můžete prohlédnout zde.

Vyrobíme Vám také dekorativní samolepku na míru

Pokud jste si ale z naší nabídky nevybrali a potřebujete vyrobit například samolepicí dekorativní nápis k svátku Halloweena nebo přizpůsobit samolepku z naší nabídky Vašim požadavkům, nebo potřebujete vyrobit samolepku na míru, neváhejte nás kontaktovat a my se Vám budeme snažit vyhovět. 

Přejeme příjemný nákup.

Zobrazit

Halloween Počet produktů: 12

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek