Děti

Obrázky do pokojíčku - děti

Obrázky na zeď do pokojíčku pro děti s náměty dětí

Nejveselejší z našich obrázků na zeď jsou ty, kde jsou vyobrazeny děti. Obrázky hrajících si dětí, školáků, spinkajích dětí v pokojíčcích. To vše může krášlit stěny Vašich dětí. Naše obrázky se navíc hodí nejen do dětských pokojů, ale také do škol a školek, do herny, ...

Obrázky do pokojíčku - děti

Obrázky na zeď do pokojíčku pro děti s náměty dětí

Nejveselejší z našich obrázků na zeď jsou ty, kde jsou vyobrazeny děti. Obrázky hrajících si dětí, školáků, spinkajích dětí v pokojíčcích. To vše může krášlit stěny Vašich dětí. Naše obrázky se navíc hodí nejen do dětských pokojů, ale také do škol a školek, do herny, dětského koutku a vůbec všude tam, kde se pohybují děti.

Tiskneme na různé materiály

Obrázky na zeď pro děti z naší nabídky si můžete nechat vyrobit v různých materiálech. Jelikož se zabýváme také tiskmen fotoobrazů a obrazů na míru z fotografií, používáme řadu moderních materiálů. V nabídce máme několik druhů fotopapíru, který laminujeme několika druhy fólií a následně lepíme na černou nebo bílou PVC desku. Tiskneme také na plátno a napínáme ho na blind rámy. A navíc používáme i velice moderní a líbivé materiály - lepení obrazů přímo na kvalitní polykarbonátové sklo, a z luxusních materiálů, na které tiskneme můžeme jsmenovat například stříbrnou fólii nebo fine art paper - která umožňuje tisk v nejvyšší kvalitě. Pokud si však nebudete vědět rady s výběrem, směle se na nás obraťte.

Zobrazit

Děti Počet produktů: 27

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 27 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 27 položek