Citáty slavných

Samolepky na zeď - citáty a hlášky

Hlášky z filmů, citáty slavných osobností, nápisy - vše pro Vás na míru

Víte, co kdy řekla nějaká slavná osobnost, líbí se Vám nějaký výrok a rádi byste ho měli doma, protože Vám třeba dodává energii nabo dělá Váš domov příjemnějším? Pořiďte si ho ve formě samolepící dekorace na zeď. Citáty ve formě nálepek na ...

Samolepky na zeď - citáty a hlášky

Hlášky z filmů, citáty slavných osobností, nápisy - vše pro Vás na míru

Víte, co kdy řekla nějaká slavná osobnost, líbí se Vám nějaký výrok a rádi byste ho měli doma, protože Vám třeba dodává energii nabo dělá Váš domov příjemnějším? Pořiďte si ho ve formě samolepící dekorace na zeď. Citáty ve formě nálepek na stěnu jsou ve světě obrovským hitem. I Vy jďete s dobou. My Vám vyrobíme jakýkoliv nápis v jakémkoliv písmu si vyberete. Navíc máme ve vzorníku spoustu barev. Je téměř jisté, že naše samolepky na zeď Vás nikdy neomrzí, neboť vždy nabízíme něco nového.

Vyrobíme téměř cokoliv - základní grafické úpravy jsou ZDARMA

Pokud máte svou oblíbenou hlášku a chcete ji mít doma na zdi nebo v kanceláři, firmě, ordinaci nebo dílně v podobě samolepicí dekorace, neváhejte se na nás obrátit. Co se týče výběru písma, můžete vybírat z naší nabídky kterékoliv a do poznámky k objednávce zadat svůj text nebo Vám na přání vyrobíme nápis v jiném typu písma. Tyto základní grafické úpravy máte od nás navíc zcela zdarma.

Přejeme příjemný nákup - BestStickers.cz.

Zobrazit

Citáty slavných Počet produktů: 40

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 40 položek