Katalog

Povolené filtry:

  Kanál RSS

  Nebyl přidán žádný RSS kanál

  Na krk

  Přívěsky pro dva na krk

  Skvělý dárek pro zamilované páry - přívěsky na krk pro dva

  Chystáte se oslavit výročí, sv. Valentýna, má Vaše drahá polovička svátek či narozeniny a chcete jí říct, že ji milujete? Pak pro Vás máme přívěsky na krk pro páry. V objednávce samozřejmě obdržíte oba společně s moderní černou šňůrkou. Můžete vybírat hned z někol...

  Přívěsky pro dva na krk

  Skvělý dárek pro zamilované páry - přívěsky na krk pro dva

  Chystáte se oslavit výročí, sv. Valentýna, má Vaše drahá polovička svátek či narozeniny a chcete jí říct, že ji milujete? Pak pro Vás máme přívěsky na krk pro páry. V objednávce samozřejmě obdržíte oba společně s moderní černou šňůrkou. Můžete vybírat hned z několika motivů a to vše za super ceny. Všechny naše přívěsky pro dva jsou velice zajímavé svými tvary a zpracováním. Stačí si vybrat ten pravý. V každém balení se nachází dva z těchto přívěsků pro zamilované, které lze buďto vzájemně spojit tak, že do sebe zapadají nebo k sobě nějakým způsobem prostě patří.

  Udělejte radost svému miláčkovi

  Naše přívěsky jsou cenově velice dostupné a navíc obdržíte ty přívěsky pro páry, co je vyobrazeno na fotkách na našich stránkách. Svátek svatého Valentýna nebo výročí se tak pro Vás stane příjemnou chvílí a pokud každý z Vás bude nosit svou polovinu u sebe, budete mít jistotu, že na Vás ten druhý vždy myslí.

  Přejeme příjemný nákup - BestStickers.cz.

  Zobrazit

  Na krk Počet produktů: 4

  Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
  Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek