Vinylové

Samolepky na zeď pro děti

Vyřezávané vinylové samolepky do dětských pokojíčků

Vinylové samolepky na zeď jsou pořád jedny z nejoblíbenějších dekorací vůbec. Ale do dětských pokojíčků? ANO, jednoznačně. Umožňují totiž dát prostor vlastní fantazii a otevřít zcela nový svět k samolepicím dekoracím pro děti. S námi to lze, protože jsme PŘÍMÍ VÝROBCI ...

Samolepky na zeď pro děti

Vyřezávané vinylové samolepky do dětských pokojíčků

Vinylové samolepky na zeď jsou pořád jedny z nejoblíbenějších dekorací vůbec. Ale do dětských pokojíčků? ANO, jednoznačně. Umožňují totiž dát prostor vlastní fantazii a otevřít zcela nový svět k samolepicím dekoracím pro děti. S námi to lze, protože jsme PŘÍMÍ VÝROBCI a dokážeme jakoukoliv dekoraci přizpůsobit Vašim požadavkům - tedy tvar samolepek, rozměr, výběr ze všech našich vzorů i barvy. Vinylové dekorace jsou vyráběny tak, že se z jednobarevných fólií vyříznou tvary a pokud je dekorace ve více barvách, samolepky se vrství nebo skládají dohromady, proto jsou také tak kreativní.

Samolepicí dětské metry, autíčka, víly, stromečky i medvídci - nepřeberné množství originálních motivů

Kromě samolepicích dětských metrů si u nás můžete vybrat z opravdu široké nabídky dětských dekorací na zeď pro malá miminka, pro kkluky i holčičky. Také se můžeme chlubit tím, že na našich stránkách nabízíme opravdu škálu ORIGINÁLNÍCH DEKORACÍ NA ZEĎ, protože si mnohé navrhujeme sami nebo nám s tím pomáhají naši kamarádi grafici a umělci. A pokud si v naší široké nabídce opravdu nevíte rady s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Také nás vždy potěší, když nám zašlete fotografii realizace u nás zakoupených dekorací.

Přejeme příjemný nákup.

Zobrazit

Vinylové Počet produktů: 81

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 81 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 81 položek