Vypínače

Samolepky pod vypínače, samolepicí dekorativní věšáky

Oblíbené samolepky pod vypínače s dekorativní i praktickou funkcí

Dekorativní vinylové doplňky do bytu v podobě samolepek pod vypínače nejenže zkrášlí Vaše bydlení, ale také jsou velice praktické a to proto, že zakryjí případné nerovnosti kolem vypínače a navíc ochrání malbu kolem vypínače př...

Samolepky pod vypínače, samolepicí dekorativní věšáky

Oblíbené samolepky pod vypínače s dekorativní i praktickou funkcí

Dekorativní vinylové doplňky do bytu v podobě samolepek pod vypínače nejenže zkrášlí Vaše bydlení, ale také jsou velice praktické a to proto, že zakryjí případné nerovnosti kolem vypínače a navíc ochrání malbu kolem vypínače před znečištěním. Malba kolem vypínače totiž často trpí, především, když máte doma malé děti. My nabízíme varianty všeho druhu jak do bytu, tak i do dětského pokoje. Vybírat můžete z květinových, zvířecích nebo třeba i abstraktních samolepek pod vypínač. Co se týče barev, máme pro Vás na výběr z 26 odstínů, včetně metalických i mléčné fólie. Dekorativní samolepku pod vypínač Vám vyrobíme i na míru například podle jiné dekorace na stránkách (abychom sladili např. s Vaším výběrem) nebo vyrobíme nálepku zcela podle Vašich požadavků.

Samolepicí dekorativní věšáky, texty i jmenovky na míru

Z produktů na našich stránkách můžete vybírat samolepicí dekorativní věšáky pro holčičky i kluky, věšáky na klíče i na oblečení. Jednoduše nalepíte na zeď a pak jen vyvrtáte háčky a můžete věšet. Také si do předsíně můžete nalepit upozornění, že nemáte zapomenout klíče, mobil, peněženku, popřípadě další věci a v neposlední řadě Vám vyrobíme také jmenovku s Vaším jménem nebo originálním nápisem. Pokud jste si ale nevybrali, stačí nás kontaktovat a my Vám vyrobíme samolepku na míru.

Přejeme příjemný nákup na BestStickers.cz

Zobrazit

Vypínače Počet produktů: 60

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 60 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 60 položek