Katalog

Povolené filtry:
  Dostupnost

   Kanál RSS

   Nebyl přidán žádný RSS kanál

   Pro kluky

   Barevné samolepky pro kluky

   Auta, dinoroboti, hrací mapy, letadla, graffiti

   Nabídka našich samolepek pro kluky je opravdu pestrá. Hlavně co se týče autíček - máme spoustu vzorů, barev, druhů a motivů, ze kterých si vybere opravdu každý kluk. Samolepky na zeď pro děti jsou již tradičně nejoblíbenější kategorií našeho eshopu BestStickers.cz. Naše ...

   Barevné samolepky pro kluky

   Auta, dinoroboti, hrací mapy, letadla, graffiti

   Nabídka našich samolepek pro kluky je opravdu pestrá. Hlavně co se týče autíček - máme spoustu vzorů, barev, druhů a motivů, ze kterých si vybere opravdu každý kluk. Samolepky na zeď pro děti jsou již tradičně nejoblíbenější kategorií našeho eshopu BestStickers.cz. Naše samolepky na zeď už zdobí nejeden dětský pokojíček, hernu, školu, školku, dětský koutek. K našim spokojenýcm zákazníkům se můžete připojit i Vy.

   Samolepky pro děti vyrábíme z různých druhů materiálů.

   Barevné samolepky se lepí nejen na bílou zeď. Toho jsme si také vědomi. Proto tiskneme v nejvyšší kvalitě jak na průsvitnou, tak na bílou samolepicí fólii. Samozřejmostí je pro nás ochrana povrchové vrstvy samolepek, které zdarma laminujeme pro větší životnost, takže se nemusíte bát je nalepit třeba do vlhčího prostředí a také můžete mít jistotu, že když je Vaše děti umažou, dají se jednoduše očistit. Kromě samolepicích fólií můžeme Vaše samolepky vytisknout ale třeba také na fotopapír nebo tvrdý papír vyšší gramáže. Stačí nás kontaktovat.

   Zobrazit

   Pro kluky V této kategorii není žádné zboží.