Praktické nálepky

Funkční samolepky na zeď

Samolepicí domovní čísla, označení toalet, letáky ne nebo třeba šetři vodou

V naší nabídce myslíme i na praktickou stránku života. Ačkoliv se jedná o dekorace, naše samolepky umí být i funkční. Nabízíme například samolepicí domovní čísla, která vyrábíme na míru každému zákazníkovi v mnoha barvách - samolepicí domovní číl...

Funkční samolepky na zeď

Samolepicí domovní čísla, označení toalet, letáky ne nebo třeba šetři vodou

V naší nabídce myslíme i na praktickou stránku života. Ačkoliv se jedná o dekorace, naše samolepky umí být i funkční. Nabízíme například samolepicí domovní čísla, která vyrábíme na míru každému zákazníkovi v mnoha barvách - samolepicí domovní čílso je praktické, protože nemusíte vrtat žádné díry do fasády. Jednoduše nalepíte na schránku, dveře či elektrickou skříň. Také označení toalet, které se hodí do firem, restaurací - a to v mnoha provedeních nebo třeba různá upozornění, že nemáte zapomenout zhasnout světlo nebo šetřit vodou.

Jsme PŘÍMÍ VÝROBCI a vyrábíme také samolepky přímo na míru

Každý zákazník chce v dnešní době něco jiného. To je ale naše výhoda, neboť si vwškeré naše samolepky na stěnu vyrábíme sami a tak můžeme pružně reagovat na Vaše požadavky. Samolepky na zeď totiž vyrábíme i na míru na základě Vašeho zadání. Stačí nás jen kontaktovat a domluvit se s námi na detailech. Máme spoustu spokojených zákazníků, a pokud se chcete přesvědčit, stačí nahlédnout do referencí.

Zobrazit

Praktické nálepky Počet produktů: 16

Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek