Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Na klíče

Přívěsky na klíče pro dva

Dárek pro zamilované, který neomrzí

Náš eshop nabízí dvě varianty přívěsků pro páry - na krk a na klíče. Přívěsky na klíče jsou cenově ještě více dostupnou variantou a navíc je máme v mnoha různých motivech - rozmanité tvary srdíček, amorovy šípy, postavičky, píšťalky a další. V balení obdržíte oba přívěsky a jeden z ni...

Přívěsky na klíče pro dva

Dárek pro zamilované, který neomrzí

Náš eshop nabízí dvě varianty přívěsků pro páry - na krk a na klíče. Přívěsky na klíče jsou cenově ještě více dostupnou variantou a navíc je máme v mnoha různých motivech - rozmanité tvary srdíček, amorovy šípy, postavičky, píšťalky a další. V balení obdržíte oba přívěsky a jeden z nich pak darujete svému milovanému. No a když Vás ten Váš začne nudit, můžete si je zase vyměnit. Každopádně ale vždy, když si budete chtít odemknout dveře, Vás přívěsek pro zamilované Vás bude doprovázet a vy si na svou lástku vzpomenete.

Oslavte s námi svatého Valentýna vhodným dárkem

Kromě přívěsků na krk a klíče máme v nabídce ještě nepřeberné množství motivů samolepek na zeď. Mimo jiné nabízíme také valentýnské samolepicí dekorace. Různá srdíčka a pak také samolepky na stěnu z ostatních kategorií. A pokud si v naší nabídce ne a ne vybrat, pak je tu ještě možnost zakoupení dárkového poukazu.

Přejeme příjemný nákup.

Zobrazit

Na klíče Počet produktů: 15

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek