BestStickers.cz - samolepky na zeď

Jana Mikulenková +420728751059

 

Projekt BestStickers.cz vznikl v roce 2009 jako myšlenka dekorace jednoho útulného dětského pokojíčku. Jelikož jsem vystudovaná výtvarnice, začala jsem samozřejmě malováním obrázků. Jenomže obrázek nemůžete pověsit na skříň, na sklo, na okno, atd. A pak jsem náhodou narazila na samolepky na zeď, do kterých jsem se okamžitě zamilovala. Problém byl jen v tom, že jsem si chtěla vytvořit své vlastní motivy.

Příprava – kreslení, zpracovávání a tvorba webových stránek trvala půl roku – ale výsledek stál za to. Vznikla velká spousta nových i klasických dekorů a vzorů samolepek na zeď. Ještě později pak vznikly nové stránky na doméně cz – tedy BestStickers.eu se přejmenovaly na Beststickers.cz.

A je toho mnohem víc – v dnešní době tvoří tým BestStickers.cz celá řada výtvarníků, se kterými spolupracuji - samolepky na zeď vyrábím podle kreseb, maleb a dalších uměleckých děl, abych tím uspokojila nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Má to spoustu výhod. V první řadě je to cenová dostupnost – samolepky na zeď jsou několikanásobně levnější než např. akrylová malba na plátně, pro samolepku nepotřebujete rám, samolepku můžete nalepit, dá se říci téměř kdekoliv a podle mého názoru i lépe vypadá. Je to, jako byste si namalovali obraz přímo na zeď, je to jednoduché a čisté. Mimo jiné jsem začala vyrábět samolepky na zeď podle fotografií, které mají také nemalý úspěch.

Jsem schopná zákazníkům vyrobit samolepku na míru, podle zadaných rozměrů i barev. Když si zákazník není jist, zda daná samolepka bude vypadat dobře v jeho interiéru, stačí poslat emailem fotografii a samolepka se do ní virtuálně umístí.

Přeji příjemný nákup.

 

Veďte své děti i sebe ke vnímání krásy

Proč je tak těžké se orientovat v nabídkách dekorací, hraček a doplňků v našem světě? Odpověď je kupodivu jednoduchá. Není to těžké, pouze nám chybí potřebné vzdělání, abychom krásu a kýč uměli rozpoznat. Samozřejmě, že v první řadě záleží na našem vkusu - což je také velice jednoduchá záležitost. Proč se prostě nespolehnout na jednoduché líbí - nelíbí? Ano, ale něco nám k tomu ještě chybí.

Jak můžeme vědět, že např. dechovka je ta nejlepší hudba, když jsme nikdy neslyšeli nic jiného? A v tom právě spatřuji největší problém naší společnosti a vkusu. Obecně jsem zastáncem toho, aby se na všech školách vyučovala estetika nebo dějiny umění. Z jednoho prostého důvodu, aby si děti uměly udělat vlastní názor a získaly rozhled.

A o to se právě snaží i e-shop BestStickers.cz. Vyhledáváme pro Vás to cenově nejpřijatelnější a zároveň esteticky nejpřitažlivější a je jedno, jestli jsme to vyrobili my, designérka v USA nebo dělníci v Thajsku. Umění se nehodnotí podle toho, kde vzniklo nebo kolik stojí, ale jak na diváka působí.

Mgr. Jana Mikulenková