JAKÉ POUŽÍVÁME MATERIÁLY

Materiály k výrobě obrazů a samolepek na zeď

 

  • Vzorník fólií Oracal pro lepší ilustraci barev. Zde je kompletní vzorník, vybírejte prosím jen ty, které máme v nabídce u jednotlivých produktů.

 

 vzorník oracal

 

 

  • FOTOPAPÍR premium high glossy RC – velice kvalitní fotopapír s vysokým leskem 260g/m2. Velice vhodný pro laminaci, kterou se dá docílit krásných efektů (v nabídce máme mat a imitace plátna) a tisk je chráněn proti UV záření a vnějším vlivům. K další úpravě doporučujeme nalepit na PVC desku, popřípadě zarámovat do hliníkového rámu.

 

 

 

  • FOTOPAPÍR premium silky RC – nádherný fotopapír s hedvábnou texturou o gramáži 260g/m2. Velice vhodný hlavně pro fotografie a to díky svému jemnému povrchu. Samozřejmě lze také chránit laminací. K další úpravě doporučujeme nalepit na PVC desku, popřípadě zarámovat do hliníkového rámu.

 

 

 

  • PLÁTNO - matné o gramáži 300g/m2, přírodní s krémově bílým nátěrem. Je vhodné vypnout na napínací rám. Na každý výtisk ještě zdarma nanášíme vrstvu laku, aby byl obraz chráněn a barvy více vynikly. Pro dokonalý výsledný efekt ještě doporučujeme vybrat hliníkový rám z naší nabídky.

 

 

 

  • RÁMY – aby byly obrazy perfektním doplňkem Vašeho interiéru, nabízíme také možnost výběru nejžádanějších hliníkových profilů v mnoha barvách od špičkové německé firmy.  Stačí připsat do poznámky k objednávce nebo nás kontaktovat. (Rámy se účtují zvlášť a doba dodání obrazu se prodlouží o cca 48 hodin.)

 

 

 

  • PRŮSVITNÁ SAMOLEPICÍ FÓLIE – naše průsvitné samolepky mají díky špičkovému tisku na dvanáctibarevné profi tiskárně úžasné barvy. Navíc je všechny zdarma laminujeme, a tudíž jsou voděodolné a je možná aplikace do koupelny, na okno či dokonce do exteriéru.

 

 

 

  • BÍLÁ SAMOLEPICÍ FÓLIE – k tisku samolepek s bílým podkladem používáme polomatný samolepicí fotopapír s hedvábným povrchem. Díky tomu vynikají samolepky dokonale sytými barvami. Na tisk je možno ještě dodatečně nanést vrstvu laku nebo laminační fólii. (upravujeme na přání)

 

 

 

  • VYŘEZÁVANÉ SAMOLEPKY – pro tyto samolepky používáme jednobarevné vinylové fólie značky ORACAL. Jsou stálobarevné a vhodné jak do interiéru, kde vydrží stále stejné po celé roky, tak i do exteriéru (např. samolepky na auto), kde také vydrží minimálně 2 roky. V nabídce máme veškeré základní barvy a navíc také tři barvy metalické, vhodné zejména na auta.

 

 

 

Na čem tiskneme

 

Tiskárna CANON IPF 8100 – specializovaná tiskárna pro umělecký tisk a fotografie s dvěma tiskovými hlavami zaručuje rychlý tisk s výjimečnou kvalitou. Tiskárna je konstruovaná pro zajištění nejlepších výsledků v aplikacích uměleckého tisku a fotografie, využívá 12-ti barevný pigmentový inkoustový systém LUCIA, poskytující přesné barvy a neutrální černobílé tisky. Kombinace černého, matného černého, šedého a foto šedého inkoustu poskytuje plynulé přechody bez zrnitosti pro neuvěřitelně realistické černobílé fotografie. Tiskárna otevírá cestu četným aplikacím velkého formátu, jako je fotografie svateb, křtů a rychle rostoucí obor portrétů. A co je stejně důležité, tiskárna iPF8100 umožňuje vytvářet trvalé tisky světlostálé po dobu 100 let. Maximální šíře tisku je 106cm (44“).